VIPSTAR.COM.TR >>> ÖZEL UÇAK KİRALAMA ŞİRKETİ
özel uçak kiralama şirketi,özel uçak kiralama şirketleri,özel uçak şirketleri,özel uçak kiralama firmaları,özel jet kiralama şirketleri Türkçe   English

"ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ VEREN ŞİRKETİMİZİ ACİL İŞLERİNİZDE VE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALANMASI KONULARINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ SORMAK İÇİN GÜNÜN 24 SAATİ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ/FİRMALARI ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİRMA OLMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ.. ÖZEL UÇAK VEYA ÖZEL HELİKOPTER KİRALAMAK İSTİYORSANIZ; SİZ DE KONFORLU VE GÜVENLİ HİZMETİ SEÇİNİZ. HİZMETLERİMİZ: ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ÖZEL JET KİRALAMA, ÖZEL İŞ JETİ KİRALAMA, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALAMA, ÖZEL AMBULANS UÇAK KİRALAMA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANKARA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ANTALYA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İZMİR, ÖZEL UÇAK KİRALAMA DALAMAN, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BODRUM, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İSTANBUL, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BURSA... HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER: İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, DALAMAN, BODRUM, ANTALYA, LONDRA, DUBAİ, MOSKOVA, BERLİN... ACİL TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER VE ÖZEL HAVA AMBULANSI HİZMETLERİ.. "
- ÖZEL UÇAK KİRALAMA     - HELİKOPTER KİRALAMA     -      - ÖZEL UÇAK AMBULANS - İLETİŞİM
- ANA SAYFA     - HAKKIMIZDA     - ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI TALEP FORMU     -      - ÖZEL UÇAKLAR & HELİKOPTERLER
  HAKKIMIZDA
"VIPSTAR ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ ADINA HOŞGELDİNİZ"

Özel Uçak Kiralama Şirketimiz 2006 yılında kurulmuştur; ve hala Siz değerli müşterilerimize ilk günkü heyecanımız ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz Türkiye ve Dünyanın her yerine anında özel uçak kiralama hizmeti verecek kapasiteye, donanıma, kabiliyete ve imkana sahiptir. Ülkemizin Dünya çapında özel uçak kiralama İş Jeti Kiralama, Helikopter Kiralama ve Ambulans Uçak ile Havadan Hasta Nakli konusunda aracılık hizmeti veren (brokerlik) başlıca şirketlerinden birisi olmuştur.

Yurt içi ve yurt dışında çeşitli hava limanlarında konuşlandırılmış özel hava araçlarını (kısa - orta veya uzun menzilli özel VIP jet uçak, eksiksiz özel donanımlı ambulans uçak ve özel helikopter) isteğiniz üzerine en kısa sürede temin etmek suretiyle hizmetinize sunuyoruz; bu sayede aradığınız kalitedeki ve tam anlamıyla ihtiyacınız olan hizmeti bizde bulabileceğinizi ümit ediyoruz. Şirketimizin bu sektörde 13 yıllık, yöneticilerinin ise 19 yıllık iş tecrübesi vardır.

Şirket olarak prensibimiz: Size Söz verdiğimiz gibi TAM ZAMANINDA, KALİTELİ, KONFORLU ve GÜVENİLİR hizmeti vermektir.

Şirketimiz size acil fiyat teklifi verebilecek organizasyona ve alt yapıya sahiptir. Bu nedenle acil ÖZEL VIP JET UÇAK, AMBULANS UÇAK ve HELİKOPTER taleplerinizde bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Acil durumlarda 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz telefonumuz +90 532 569 24 20. Size hizmet vermek için bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Hasan PEHLİVAN
Genel Müdür, Broker

Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 (252) 692 47 97
24/7 Gsm: +90 532 569 24 20
E-Mail: info@vipstar.com.tr
Adres: Gazi Bulvarı, No: 142/A, 48770 Dalaman-MUĞLA
Özel Uçak Kiralama
Jet Uçak Kiralama
Hava Taksi
Özel Uçak Ambulans
İş Jeti Kiralama
Özel Uçak Kiralama Fiyatları Talep Formu
Private Jet Charter Turkey
Kiralık Uçak
ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ >> VIPSTAR HAVACILIK ŞİRKETİMİZİN BİR MARKASIDIR. 2006 - 2021 © Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.