Hava Taksi 05325692420 - Hava Taxi Hizmetleri 02526924797 - Özel Hava Taksi - Hava Taksi İstanbul - www.vipstar.com.tr
hava taksi,hava taksi istanbul,hava taksi ankara, özel hava taksi,havataksi,hava taksi şirketleri,hava taksi firmaları,hava taksi fiyatları,hava taxi,özel hava taksi istanbul,özel hava taksi ankara,özel hava taksi antalya,hava taksi izmir,hava taksi dalaman,hava taksi bodrum Türkçe   English

"ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ VEREN ŞİRKETİMİZİ ACİL İŞLERİNİZDE VE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALANMASI KONULARINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ SORMAK İÇİN GÜNÜN 24 SAATİ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ/FİRMALARI ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİRMA OLMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ.. ÖZEL UÇAK VEYA ÖZEL HELİKOPTER KİRALAMAK İSTİYORSANIZ; SİZ DE KONFORLU VE GÜVENLİ HİZMETİ SEÇİNİZ. HİZMETLERİMİZ: ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ÖZEL JET KİRALAMA, ÖZEL İŞ JETİ KİRALAMA, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALAMA, ÖZEL AMBULANS UÇAK KİRALAMA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANKARA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ANTALYA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İZMİR, ÖZEL UÇAK KİRALAMA DALAMAN, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BODRUM, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İSTANBUL, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BURSA... HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER: İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, DALAMAN, BODRUM, ANTALYA, LONDRA, DUBAİ, MOSKOVA, BERLİN... ACİL TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER VE ÖZEL HAVA AMBULANSI HİZMETLERİ.. "
- ÖZEL UÇAK KİRALAMA     - HELİKOPTER KİRALAMA     -      - ÖZEL UÇAK AMBULANS - İLETİŞİM
- ANA SAYFA     - HAKKIMIZDA     - ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI TALEP FORMU     -      - ÖZEL UÇAKLAR & HELİKOPTERLER
  HAVA TAKSİ
hava taksi,hava taksi istanbul,hava taksi ankara, özel hava taksi,havataksi,hava taksi şirketleri,hava taksi firmaları,hava taksi fiyatları,hava taxi,özel hava taksi istanbul,özel hava taksi ankara,özel hava taksi antalya,hava taksi izmir,hava taksi dalaman,hava taksi bodrum Hava Taksi aracılık hizmeti veren şirketimiz; Siz nerede olursanız olun Size en iyi ve bütçenize uygun VIP hizmeti sunacaktır. Hava Taksi fiyatlarını merak ediyorsanız hemen bizi arayın size en kısa sürede fiyat teklifi verelim. Ayrıca Hava Taksi hizmeti sunan Şirketleri/firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm Türkiye ve Dünyanın her yerine ACİL HAVA TAKSİ hizmetimiz vardır. Her kapasitede ve konfor da uçak ve helikopterler ile hizmetinizdeyiz.

Uçak Modeli Yolcu Sayısı Kategori Sürat Menzil
CITATION CJ3 6 + 1 Hava Taksi
JET
772 km/h 3,473 km
CITATION SOVEREIGN 8 Hava Taksi
JET
851 km/h 5,339 km
CITATION XLS 7 Hava Taksi
JET
802 km/h 3,593 km
CITTATION BRAVO 7 Hava Taksi
JET
745 km/h 3,232 km
LEARJET 60 XR 7 Hava Taksi
Jet
839 km/saat 4,539 km
Sayfa:

TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE HIZLI, KALİTELİ, GÜVENİLİR HAVA TAKSİ HİZMETİ.. KREDİ KARTI İLE ÖDEMELER KABUL EDİLİR... Hava taksi fiyatlarını merak ediyorsanız bizi hemen +90 532 569 24 20 nolu telefondan arayınız. Acil durumlarda bu telefonumuzdan bizi günün 24 saati arayabilirsiniz. Hava Taksi (Kiralık Uçak, Kiralık Helikopter) Brokerlik hizmeti veren; Özel Uçak ve helikopter kiralama aracı şirketler arasında yer alan firmamızın 7 yıllık, yöneticilerinin ise 13 yıllık hava taksi konusunda tecrübesi vardır.

Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 (252) 692 47 97
24/7 Gsm: +90 532 569 24 20
E-Mail: info@vipstar.com.tr
Adres: Gazi Bulvarı, No: 142/A, 48770 Dalaman-MUĞLA
Özel Uçak Kiralama
Jet Uçak Kiralama
Hava Taksi
Özel Uçak Ambulans
İş Jeti Kiralama
Özel Uçak Kiralama Fiyatları Talep Formu
Private Jet Charter Turkey
Kiralık Uçak
ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ >> VIPSTAR HAVACILIK ŞİRKETİMİZİN BİR MARKASIDIR. 2006 - 2021 © Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.