VIPSTAR.COM.TR >> ÖZEL UÇAK KİRALAMA || ÖZEL VIP UÇAK KİRALAMA | ÖZEL UÇAK KİRALAMA ŞİRKETLERİ | ÖZEL UÇAK KİRALAMA İSTANBUL | ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANKARA | ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANTALYA | ÖZEL UÇAK KİRALAMA DALAMAN | ÖZEL UÇAK KİRALAMA BODRUM | ÖZEL UÇAK KİRALAMA İZMİR | ISTANBUL OZEL UCAK KIRALAMA | ANKARA OZEL UCAK KIRALAMA | ANTALYA OZEL UCAK KIRALAMA | DALAMAN OZEL UCAK KIRALAMA | BODRUM OZEL UCAK KIRALAMA
özel uçak kiralama,özel uçak kiralama istanbul,özeluçakkiralama,özel uçak kiralama ankara,özel uçak kiralama antalya,özel uçak kiralama dalaman,özel uçak kiralama bodrum,özel uçak kiralama izmir,ozel ucak kiralama,özel uçak kiralama şirketleri,özel uçak kiralama firmaları,dalaman ozel ucak kiralama,istanbul özel uçak kiralama,özel vip uçak kiralama,özel uçak kiralama servisi,ankara özel uçak kiralama,izmir özel uçak kiralama Türkçe   English

"ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ VEREN ŞİRKETİMİZİ ACİL İŞLERİNİZDE VE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALANMASI KONULARINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ SORMAK İÇİN GÜNÜN 24 SAATİ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ/FİRMALARI ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİRMA OLMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ.. ÖZEL UÇAK VEYA ÖZEL HELİKOPTER KİRALAMAK İSTİYORSANIZ; SİZ DE KONFORLU VE GÜVENLİ HİZMETİ SEÇİNİZ. HİZMETLERİMİZ: ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ÖZEL JET KİRALAMA, ÖZEL İŞ JETİ KİRALAMA, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALAMA, ÖZEL AMBULANS UÇAK KİRALAMA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANKARA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ANTALYA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İZMİR, ÖZEL UÇAK KİRALAMA DALAMAN, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BODRUM, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İSTANBUL, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BURSA... HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER: İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, DALAMAN, BODRUM, ANTALYA, LONDRA, DUBAİ, MOSKOVA, BERLİN... ACİL TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER VE ÖZEL HAVA AMBULANSI HİZMETLERİ.. "
- ÖZEL UÇAK KİRALAMA     - HELİKOPTER KİRALAMA     -      - ÖZEL UÇAK AMBULANS - İLETİŞİM
- ANA SAYFA     - HAKKIMIZDA     - ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI TALEP FORMU     -      - ÖZEL UÇAKLAR & HELİKOPTERLER

ÖZEL UÇAK KİRALAMA

özel uçak kiralama,özel uçak kiralama istanbul,özeluçakkiralama,özel uçak kiralama ankara,özel uçak kiralama antalya,özel uçak kiralama dalaman,özel uçak kiralama bodrum,özel uçak kiralama izmir,ozel ucak kiralama,özel uçak kiralama şirketleri,özel uçak kiralama firmaları,dalaman ozel ucak kiralama,istanbul özel uçak kiralama,özel vip uçak kiralama,özel uçak kiralama servisi,ankara özel uçak kiralama,izmir özel uçak kiralama Özel Uçak kiralama hizmeti veren şirketimiz; siz nerede olursanız olun size en iyi VIP hizmeti verecektir. Temin edeceğimiz Özel Uçakların bulunduğu şehirler: İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman. Özel Uçak kiralama hizmetlerimiz: havadan özel uçak ile VIP transfer, havadan özel uçak (özel uçak ambulans) ile hasta taşınması, organ nakli için özel uçak kiralama, film çekimi amacıyla özel uçak kiralanması . Büyük bir işletmeniz varsa ve zamanınız da çok kısıtlı ise ayrıca prestije çok önem veriyorsanız; o zaman sizin mutlaka özel uçak kiralama hizmetimizden faydalanmanız gerekir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimizle özel uçak ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdayız. Zaman zaman özel uçak kiralıyorsanız; hizmetimizi mutlaka denemelisiniz. Siz de özel uçak kiralama fiyatlarını merak ediyorsanız; ya da özel uçak kiralama hizmeti veren şirketleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ne amaçla olursa olsun; ister havadan VIP transfer, ister organ nakli amacıyla olsun özel uçak kiralamak isterseniz bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. "İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bodrum ve Dalaman'da hizmetinizdeyiz."

Uçak Modeli Yolcu Sayısı Kategori Sürat Menzil
CESSNA CITATION BRAVO (6 kişilik özel jet uçak) 6 kişilik (uçuş ekibi hariç) Özel Uçak Kiralama
6 kişilik özel jet (ÖZEL UÇAK KİRALAMA)
747 km/hr 3,232 km
CITATION XLS (Özel VIP Jet Uçak) 7 Özel Uçak Kiralama
ANKARA ÖZEL UÇAK KİRALAMA
802 km/h 3,593 km
CITATION SOVEREIGN (Özel Jet Uçak) 8 Özel Uçak Kiralama
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA
851 km/h 5,339 km
CITATION CJ3 6 + 1 Özel Uçak Kiralama
JET UÇAK
764 km/h 2,926 km
LEARJET 60 XR (Jet Uçak) 7 Özel Uçak Kiralama
JET UÇAK
839 km/saat 4,539 km
HAWKER 850 XP (Jet Uçak) 8 Özel Uçak Kiralama
Uçak Kiralama (Jet Uçak)
828 km/h 4,630 Km
GULFSTREAM G150 (Jet Uçak) 7 Özel Uçak Kiralama
Uçak Kiralama (Jet Uçak)
796 km/h 4,815 km
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA (CHALLENGER 605) 11 VIP yolcu Özel Uçak Kiralama
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA (CHALLENGER 605 BÜYÜK GÖVDE UÇAK))
870 km/h 6,580 km
Sayfa:

KALİTELİ, GÜVENİLİR, HIZLI ÖZEL UCAK KİRALAMA HİZMETLERİ.. Özel uçak kiralama konusunda acil işlerinizde günün 24 saati 0532.569.24.20 nolu telefonuzumdan bizi arayabilirsiniz. .

Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 (252) 692 47 97
24/7 Gsm: +90 532 569 24 20
E-Mail: info@vipstar.com.tr
Adres: Gazi Bulvarı, No: 142/A, 48770 Dalaman-MUĞLA
Özel Uçak Kiralama
Jet Uçak Kiralama
Hava Taksi
Özel Uçak Ambulans
İş Jeti Kiralama
Özel Uçak Kiralama Fiyatları Talep Formu
Private Jet Charter Turkey
Kiralık Uçak
ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ >> VIPSTAR HAVACILIK ŞİRKETİMİZİN BİR MARKASIDIR. 2006 - 2021 © Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.