Vipstar.com.tr >> Uçak Kiralama 05325692420 | Uçak Kiralama Şirketleri | Uçak Kiralama Fiyatları | Ucak Kiralama | 7/24 Özel Uçak Kiralama
uçak kiralama,uçak kiralama şirketleri,uçak kiralama fiyatları,istanbul uçak kiralama,ankara uçak kiralama,antalya uçak kiralama,dalaman uçak kiralama,bodrum uçak kiralama,uçak kiralama izmir,ucak kiralama,jet uçak kiralama,uçakkiralama,uçak şirketleri,uçak,jet,kiralama,fiyat Türkçe   English

"ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETİ VEREN ŞİRKETİMİZİ ACİL İŞLERİNİZDE VE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALANMASI KONULARINDA MERAK ETTİKLERİNİZİ SORMAK İÇİN GÜNÜN 24 SAATİ BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. ÖZEL UÇAK ŞİRKETLERİ/FİRMALARI ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİRMA OLMAKTAN GURUR DUYMAKTAYIZ.. ÖZEL UÇAK VEYA ÖZEL HELİKOPTER KİRALAMAK İSTİYORSANIZ; SİZ DE KONFORLU VE GÜVENLİ HİZMETİ SEÇİNİZ. HİZMETLERİMİZ: ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ÖZEL JET KİRALAMA, ÖZEL İŞ JETİ KİRALAMA, ÖZEL HAVA AMBULANSI KİRALAMA, ÖZEL AMBULANS UÇAK KİRALAMA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA ANKARA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA, ANTALYA, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İZMİR, ÖZEL UÇAK KİRALAMA DALAMAN, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BODRUM, ÖZEL UÇAK KİRALAMA İSTANBUL, ÖZEL UÇAK KİRALAMA BURSA... HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER: İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, DALAMAN, BODRUM, ANTALYA, LONDRA, DUBAİ, MOSKOVA, BERLİN... ACİL TÜRKİYE VE DÜNYANIN HER YERİNE ÖZEL UÇAK, ÖZEL HELİKOPTER VE ÖZEL HAVA AMBULANSI HİZMETLERİ.. "
- ÖZEL UÇAK KİRALAMA     - HELİKOPTER KİRALAMA     -      - ÖZEL UÇAK AMBULANS - İLETİŞİM
- ANA SAYFA     - HAKKIMIZDA     - ÖZEL UÇAK KİRALAMA FİYATLARI TALEP FORMU     -      - ÖZEL UÇAKLAR & HELİKOPTERLER
  UÇAK KİRALAMA
uçak kiralama,uçak kiralama şirketleri,uçak kiralama fiyatları,istanbul uçak kiralama,ankara uçak kiralama,antalya uçak kiralama,dalaman uçak kiralama,bodrum uçak kiralama,uçak kiralama izmir,ucak kiralama,jet uçak kiralama,uçakkiralama,uçak şirketleri,uçak,jet,kiralama,fiyat Uçak Kiralama hizmeti veren şirketimiz; acil durumlarda sizin ihtiyacınıza uygun her kapasitede ve konforda yurt içi ve yurt dışından kiralama yöntemiyle temin edeceğimiz uçak (jet ve turboprop motorlu) çeşitleriyle anında hizmet sunmaktadır. Kiralama hizmetini sunduğumuz uçaklar ve diğer hava araçlarıyla günün 24 saati hizmetinizdeyiz. Uçak kiralama hizmetini verdiğimiz uçakların yurt içinde ve yurt dışında konuşlandığı sehirler: İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Dalaman, Bodrum, Bursa, Moskova, Zürih, Sofya, Bükreş, Genova, Berlin, Amsterdam, Stuttgart, Dusseldorf, Katar, Dubai, Londra.. Türkiye ve Dünyanın her yerine 3 saat içinde ve kişiye özel acil uçak kiralama hizmeti verebiliyoruz. Yurt içi ve yurt dışında her türlü hava aracı kiralama işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.! Aradığınız hizmeti bizde bulacaksınız.

Uçak Modeli Yolcu Sayısı Kategori Sürat Menzil
CESSNA CITATION BRAVO (6 kişilik özel jet uçak) 6 kişilik (uçuş ekibi hariç) Uçak Kiralama
6 kişilik özel jet (ÖZEL UÇAK KİRALAMA)
747 km/hr 3,232 km
CITATION XLS (Özel VIP Jet Uçak) 7 Uçak Kiralama
ANKARA ÖZEL UÇAK KİRALAMA
802 km/h 3,593 km
CITATION SOVEREIGN (Özel Jet Uçak) 8 Uçak Kiralama
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA
851 km/h 5,339 km
CITATION CJ3 6 + 1 Uçak Kiralama
JET UÇAK
764 km/h 2,926 km
LEARJET 60 XR (Jet Uçak) 7 Uçak Kiralama
JET UÇAK
839 km/saat 4,539 km
HAWKER 850 XP (Jet Uçak) 8 Uçak Kiralama
Uçak Kiralama (Jet Uçak)
828 km/h 4,630 Km
GULFSTREAM G150 (Jet Uçak) 7 Uçak Kiralama
Uçak Kiralama (Jet Uçak)
796 km/h 4,815 km
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA (CHALLENGER 605) 11 VIP yolcu Uçak Kiralama
İSTANBUL ÖZEL UÇAK KİRALAMA (CHALLENGER 605 BÜYÜK GÖVDE UÇAK))
870 km/h 6,580 km
Sayfa:

KALİTELİ, HIZLI, GÜVENİLİR, BÜTÇENİZE UYGUN SİZE ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETLERİ... Türkiye'nin ve Dünyanın her yerine anında hizmet. Uçak kiralama hizmetimizde Kredi Kartı ile ödemeler kabul edilir ve Dünyanın herhangi bir yerinde bizden ucak kiralama hizmeti alabilirsiniz..

Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90 (252) 692 47 97
24/7 Gsm: +90 532 569 24 20
E-Mail: info@vipstar.com.tr
Adres: Gazi Bulvarı, No: 142/A, 48770 Dalaman-MUĞLA
Özel Uçak Kiralama
Jet Uçak Kiralama
Hava Taksi
Özel Uçak Ambulans
İş Jeti Kiralama
Özel Uçak Kiralama Fiyatları Talep Formu
Private Jet Charter Turkey
Kiralık Uçak
ÖZEL UÇAK KİRALAMA SERVİSİ >> VIPSTAR HAVACILIK ŞİRKETİMİZİN BİR MARKASIDIR. 2006 - 2021 © Dalaman Turizm Havacılık Dış Tic. Ltd. Şti.